Bradavice a přírodní léčba

Kategorie: Přírodní léčba Nemoc: bradavice

Napsal uživatel Trinity99 (28.02.11)

Pokud někdo máte větší výskyt bradavic - hlavně těch bolestivých s kořínky nahoře, mohu poradit z vlastní zkušenosti. Sypejte na ně obyčejnou kuchyňskou sůl. Bradavice určitě zmizí.

Aktuální hodnocení:
4.1 body
 Váš příspěvek
 
derryl
4 příspěvky 29.12.12 11:31
Bradavice na ploskách nohou

Na bradavici na nohách funguje bezbarvý lak. Potřít lakem, nechat zaschnout a čekat :-). Bradavice nemá přístup vzduchu a odumře. Několikrát to mám vyzkoušeno.
Jen je třeba to přetírat, lak se slupuje.

 
Helloween2  08.03.13 15:59
Bradavice na prstech a nohou

Oba moji synové na to hodně v dětství trpěli, pomoc je snadná! Na ručičkách stačí potírat několikrát denně žl. mlékem ze stonku vlaštovičníku, při procházkách jsem vypozorovala kde roste-hlavně na rumištích-a pak i pod sněhem v zimě jsem ho lehce našla! Na nohách jsou urputné, ale stačí nastrouhat 1-2 česneky na gázu, přiložit, zavázat, na to ponožku a nejlíp na noc nechat pusobit.Po 2-3 dnech opakování zábalu zbělají, odumřou, pak se lehce vytahají kořínky pinzetou ajamky se natřou hoj. mastí nebo framikoinem.Sice to páchne, ale zaručeně pomáhá! Přeji úspěch! :kytka: :srdce: :D

 
babi zabi  29.03.13 11:34
S cibuli na bradavici

Rozkroj cibuli na polovinu potri bradavici, cibuli zakopej na vlhke misto korinkami nahoru, az cibule shnije bradavice zmizi.

 
Parela  19.05.14 19:08
síla česneku

Pozor na česnek, je hodně účinný, ale taky hodně agresivní. Dala jsem si na prst zábal s rozdrceným čenekem, po několika hodinách to začalo štípat a přestože jsem vše hned sundala, udělal se mi obrovský bolestivý puchýř, který se hojil 14 dní. Tak bych byla s délkou zábalu opatrná, hlavně u dětí.

 
Honza 1  28.12.16 21:18
Bradavice

Bradavic se zbavuji takto: Nejlépe v létě, ponořím postižené místo do vody a poté
na bradavici zaostřím lupou paprsky od sluníčka. Snažím se vydržet co nejdéle, bradavice brzy zmizí, zkuste to a nebudete věřit, že to funguje, já jsem to kdysi
někde četl a od té doby používám není to můj vynález.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama

Přidejte babskou radu

Babské rady ze stejné kategorie

Zobrazit všechny babské rady z kategorie Přírodní léčba »

Reklama