Doplňková přírodní léčba po nádoru patra

Kategorie: Přírodní léčba Příznak: bolestivé polykání

Napsal uživatel Plaváček (03.05.10)

Manžel v roce 2007 prodělal operaci měkkého patra v dutině ústní. V roce 2009 prodělal radioterapii. Dostal nejvyšší možnou dávku 35×. Když jsme manžela
přivezli domů, měl 35,5 kg. Nechtěl jíst. Ale to bylo to nejmenší. Neudržel stolici, pomočoval se. Byla jsem velice nešťastná.

Po 1 měsíci jsem začala manželovi dávat bylinné čaje ze šalvěje, svízele, řapíku. Vyplachoval si ústa vodou ředěnou švédskými kapkami. Víčko švédských kapek a sklenice vody. Potom začal tuto vodu i pít. Přestože po ozařování má problémy s bolestmi při polykání, začal jíst a hlavně jeho přístup se změnil. V poslední době mu provedli lékaři 4× biopsii - během 3 neděl a všechny výsledky byly negativní. Samozřejmě mu napsali léky, které zmírňují bolesti, ale jsme šťastni, že poslední výsledky byly negativní.

Chtěla bych však říci, že já (sama jsem nekuřačka) i manžel, který je silný kuřák si uvědomujeme, že tuto nemoc si pravděpodobně zavinil sám. Je jen velká škoda, že již dříve se nebrojilo proti kuřákům. Manželovi je 66 let, byl sportovec, později velký vodák a hlavně je dobrý člověk. Pokud někomu moje tzv.babská rada pomůže, budu ráda.

Aktuální hodnocení:
4.6 body
Váš příspěvek
Bábina
1450 příspěvků 30.4.11 17:16
nádor patra

Pokud není manžel alerdický na
prpolis,bylo by dobré na noc natírat patrato
prpolisovou tinktůrou.Pokud alergii
má,můžete mu pomoci potíráním patra šťávou z aloe vera nebo netřesku.Můžete sliznici potírat přímo rozkrojeným amytým listem.

Vložit nový komentář
Přidejte babskou radu

Babské rady ze stejné kategorie

Zobrazit všechny babské rady z kategorie Přírodní léčba »