Jak odstranit bradavice přírodní cestou?

Kategorie: Přírodní léčba Nemoc: bradavice

Napsal uživatel Bábina (02.11.10)

Mám svůj recept na bradavice, ale je méně voňavý. Bradavici několikrát za den zakápneme šťávou z vlaštovičníku. Nebo jen na bradavici dám med smíchaný s propolisem. Velmi se mi pro toto osvědčila podložka v náplasti na kuří oka. Zaručí, že med se nedostane jinam.

A komu se tvoří bradavice opakovaně, měl by užívat na léčbu i preventivně prášek z přesličky rolní. Nemají - li prášek v bylinkářství, stačí sušenou přesličku podrtit v hmoždíři nebo pomlít v mlýnku na koření. Bere se 3× denně na špičku nože.

Aktuální hodnocení:
4.1 body
Váš příspěvek
magda.r
2 příspěvky 12.12.10 22:47
Bradavice

Mám také recept na bradavice.Je spojen pozorováním měsíce.Když měsíc je v úplnku a posléze ubývá,vezmeme jeden ,nebo více stroužků česneku a mně se osvědčila škrabka na brambory.přes stroužek jsem ukrojila plátek a na bradavici přiložila dal náplast a na noc jsem ji dítěti přilepila,do rána,ráno jsme plátky sundaly a počkaly do večera bylo to vynikající,že dítě si mohlo během dne jít do školy,mohlo si hrát a večer po umytí jsme se věnovaly léčbě. Pokud jsou některé bradavice úporné,a měsíc začne přibývat,nebo je v novu,necháme léčení a počkáme až nastane fáze úplnku a ubývání měsíce.jinak se to projeví jako když bradavice pohnojí.Malé bradavice se vysušily velmibrzy a velké trvaly o něco déle,ale dceři je už 23 let a bylo to před 17 léty se bradavice neobjevily.Léčba byla úspěšná.M.

magda.r
2 příspěvky 12.12.10 22:48
Bradavice

Sama jsem vyzkoušela na mé dceři ,dítěti asi 6 roků.Když je měsíc v úplnku a pak musí ubývat,vezme se česnek a odkrojí se malý pláteček,osvědčila se mi škrabka na brambory.vzít tento pláteček a dát na noc na bradavici,tento postup dělat tak dlouho pokud bradavice se nevysuší a nespadne.Pak je klid na velmi dlouhá léta.Pokud nastane NOV a měsíc přibývá nikdy tento postup nedělat.Je to jako by bradavice přihnojil.Musí se počkat až zas nastane úplněk a ubývání měsíce.Kdyby toto maminky prováděly svým dětem,bylo by po trápení.Děti by se nebály a maminky by byly klidné.Ráno se náplast s česnekem sundá a počká se na večer.Dítě může běhat a celý den činit to co mu dělá radost a večer když jde spát přijde čas léčby.Snad to někomu pomůže.M.

derryl
4 příspěvky 20.6.11 20:52

Tak mě se na bradavice osvědčil bezbarvý lak na nehty. Bradavici na chodidle jsem každý den přelakovala,večer sloupla a přelakovala znovu. Zamezí to růstu a ona se vlastně udusí. Trvalo to asi 14 dní, ale s výborným výsledkem. To samé jsem vyzkoušela i na dceři a úspěšně.

Mudla.1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.12 22:39
Mrkám na drát

V dětství jsem si prošla vypalováním a jelikož mi zbyla jen jedna jediná na akupresurním bodu, nemám chuť si dobrovolně nechat přivodit doživotní migrénu. Nepomohli ani zázračné přípravky Bradavičník a spol. (A to jsem na vlastní oči viděla jejich účinek u osoby blízké) Ta moje mrcha je na blbém místě a nechce se jí pryč. Díky za tip s lakem

Dan z Brna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 11:06
BEZ BRADAVIC NA RUKÁCH I NOHÁCH ZA TÝDEN

Česnek a ocet nám zabral. Děkuji za účinnou radu. Moje dcera se nemohla na nohách i rukách celkem sednácti bradavic několik let zbavit. Vyzkoušeli jsme od vlaštovičníku přes různé mastičky po dusík kde co. Nakonec jsme zkusili řízek z česneku s kapkou octa. Po týdnu jsou bradavice pryč.
Návod: do náplasti vystřihnete orvor na bradavici. Uříznete plátek čerstvého ČR česneku ve velikosti bradavice, kápnete jednu malou kapku octa a přiložíte na ostříhanou bradavici (ostříhejte jen tvrdou necitlivou tkáň). Přelepíte další náplastí. Cca po šesti hodinách místo omyjte vodou a mýdlem, důkladně vysušte fénem a postup opakujte. Černou tkáň je třeba opatrně asi po dvou dnech ostříhat.
Nevýhody: krátkodobé pálení a poškozená kůže (puchíř) kolem.
Vše se asi za další týden zahojí a bradavice se již neobjeví.
JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI ZA RADU!!!

Martin Zelenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.14 20:23
Re: pomoc

Mám na jedné noze na chodidle 24 bradavic a nevím co s tím, na vypalování vyřezávání apod.jsem srab, je to normální MIT na jedné noze tolik bradavic a nemáte nejaky bezbolestny zaručený recept jak na ne? Dekuju

Vložit nový komentář
Přidejte babskou radu

Babské rady ze stejné kategorie

Zobrazit všechny babské rady z kategorie Přírodní léčba »