Rakovina prostaty

Kategorie: Přírodní léčba Nemoc: rakovina prostaty Bylina: Kopřiva dvoudomá

Napsal uživatel koltík1 (07.01.15)

čaj z VRBOVKY MALOKVĚTÉ: lžičku spařit 1/4l vroucí vody. Pít ráno a večer 1 šálek. Čaj z:100g kopřivy, 100g řebříčku obecného a 300g měsíčku lékařského. šest lžiček směsi přelijeme 1,5l vroucí vody, necháme odstát, přecedíme a nalijeme do termosky. Popíjíme po doušcích.

Nálev ze jmelí bílého (v lékárně koupíme- jedovaté jsou jen kuličky a ty v koupené droze nejsou): Lžičku sypaného jmelí namáčíme 12 hod ve sklenici STUDENÉ vody.Pijeme denně 2-3 šálky.

Přeslička rolní: denně 1 šálek. Lžičku spaříme na 1/4l vody. Čaj z plavuně obecné: jen jeden šálek denně. Lžičku spařit vroucí vodou.

Denně 3 lžíce švédských kapek - rozdělíme, abychom je pili třeba v některém z čajů půl hod před jídlem a půl hod. po jídle.

Obklady: z čerstvých litů jitrocele, devětsilu, měsíčku - rozdrtíme válečkem a naneseme na postižené místo. Možno také napařit přesličku rolní, udělat teplý obklad a nechat působit i přes noc.

Můžeme mazat měsíčkovou mastí (tato mast je dobrá po jizvách po ozařování atp.)
Vrbovka malokvětá pomáhá i v beznadějných případech! Působí blahodárně i na problémy (rakovina) s močovým měchýřem a močovými cestami.

Aktuální hodnocení:
4.5 body
Váš příspěvek
Maruš Kubešková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.16 12:22
do čaje je dobré přidat

Na léčbu prostaty, i preventivně je dobré k vrbovce přidat zlatobýl. Nejen že léčí prostatu, ale i močové cesty. - Hodně zdraví přeje Maruš

Maruš Kubešková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.16 12:30
na čaj pro léčbu prostaty i močových cest

Maruš Kubešková

dnes v 12:22
do čaje je dobré přidat
Na léčbu prostaty, i preventivně je dobré k vrbovce přidat zlatobýl. Nejen že léčí prostatu, ale i močové cesty. K tomu další výše uvedené bylinky - jitrocel, měsíček, kopřivu, žebříček.
Je-li človíček po nějaké operaci je dobrá na jizvy a nejen na jizvy - mastička, tj. uškvařit bylinky - jitrocel, měsíček a marjánku v sádle, nechat do druhého dne občas zamíchat, druhý den zahřát a nechat a pomíchávat. Třetí den zahřát - přecedit a vymačkat. Mastička je hotová, ale ponechat v kelímku a uskladnit v ledničce, prostě v chladu. Zbylé vymačkané bylinky je možné použít namočené v převařené vodě na obklad. - Hodně zdraví přeje Maruš

Vložit nový komentář
Přidejte babskou radu

Babské rady ze stejné kategorie

Zobrazit všechny babské rady z kategorie Přírodní léčba »