Na příušnice zabírá máslo

Kategorie: Přírodní léčba Nemoc: příušnice

Napsal uživatel Janka003 (28.06.16)

Ráda bych se s vámi podělila o super „lék“ na otok při příušnicích. Je to až vtipně jednoduché a primitivní. Zjistila jsem to od kolegyně z práce. Její dcera prý měla příušnice a každé dvě hodiny si dala do pusy necelou lžičku másla a cucala ho, dokud se nerozpustí. (Taková ta kostka, ale ne Hera.) Prý se jí otok jako zázrakem začal zmenšovat, možná to byla náhoda.

Můj syn ale zrovna teď má taky příušnice a od té doby, co jsem mu začala dávat máslo na cucání říká, že ho otok tak moc nebolí. Příušnice má sice druhý den (myšleno jako oteklý krk a příušní žlázy), takže že by se moc zmenšily, zatím nevidím.

Navíc mi kolegyně řekla, že od té doby její dcera miluje máslo.

Aktuální hodnocení:
3.5 body
Váš příspěvek
affairflame
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.18 18:49
Hlasivky a pro lepší "HLAS"

Zpívala jsem v pěveckém Sboru Jaroslava Kvapila a naše JEDINEČNÁ Paní PROFESORKA nám poradila velice účinnou „pomůcku“ na hlasivky: 1 polévková lžíce čerstvého másla se rozpustí s 1 čajovou lžičkou lesního medu(max. 2 čaj. lž.) a nalije se na lžíce v hrnečku tak akorát teplé mléko, jemně a „s láskou míchat“(to aby se nedělaly jenom olejová žlutá kola, jako škraloup! Mléko nesmí být horké a můžete vylepšit jedním syrovým žloutkem). Chvíli míchat a až se ingredience spojí okamžitě vypít jednotlivými hlty. Pokud chcete zlepšit hlas ještě víc, jíst po lžících dobře uvařenou(nesmí být tuhá, ale tekutá trochu) krupičnou kaši a zamíchejte do ní 2 syrové kvalitní žloutky vejce(bez bílku). :kytka: :srdce: :mavam:

Vložit nový komentář
Přidejte babskou radu

Babské rady ze stejné kategorie

Zobrazit všechny babské rady z kategorie Přírodní léčba »