Konec bolestem hlavy

Kategorie: Přírodní léčba Nemoc: migréna Příznak: bolest hlavy

Napsal uživatel Bylinkový penzion (23.06.14)

Na bolest hlavy velmi pomáhá káva s kofeinem - turek, a do toho vymačkat půlku nebo celý citron - podle stupně intenzity bolesti. Tento nápoj sice neoplývá valnou chutí, bolest je však do 20 minut pryč. Je to vlastně přírodní acylcofein. V průběhu dne při silné bolesti hlavy opakovat.

Aktuální hodnocení:
3.7 body
Váš příspěvek
petrikdfg
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.15 19:54
blbost

Vyzkoušeno-bolí po tom víc

malaneta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.15 17:22
bolest hlavy

Tuto radu jsem četla na jiném webu a vyzkoušela. Trpím na migrény a když mě to chytne, tak mě nepomůže nic. V nouzi vyzkoušíte všechno možné. Kávu s citronem jsem vyzkoušela a cítila jsem malé zmírnění. Když jsem si ji pak pár dní dávala ráno, když jsem cítila mírnou bolest hlavy, pomohlo mě to. Hlavně vás to po ránu nakopne. Migrénu vám to nevyléčí, ale na slabší bolesti to jde. Lepší než pořád polykat prášky. Hlavně to nezkoušejte s rozpustnou kávou, to je hnus :) někomu ta káva může vadit, protože i při migréně se říká, že výrazná jídla jako třeba káva, čokoláda, pomeranče nebo chilli můžou migrénu vyvolávat. Jde o to vyzkoušet, co dělá dobře a co ne.

wewe verca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.15 12:37
kravina

Ja mislim ze je to blbost. :srdce: za 1.moc citronu to bych nezvladla a za 2.uplna… :pankac:

milima
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.16 08:54
citron na bolest hlavy

Někde jsem našla, že citron pomůže na bolest hlavy a vyzkoušela. Fungovalo to.
Takže: malého panáka (nebo jen poloviční) citronové šťávy a do toho pár lžiček čaje a vypít. Ten čaj trochu srazí kyselost. A netvařte se moc kysele ;)

Sofibright
1 příspěvek 17.5.17 10:34

Trpím na migrény, i když po 40 a druhém dítěti se bolest změnila, spíše mívám auru a k té největší bolesti tolik nedochází. Moc mi pomáhá třezalkový olej od Byliny Nový svět. Při prvních příznacích vezmu 12 kapek a případně po pár hodinách opakuji. Téměř vždy se z toho takto dostanu. Max 1× do měsíce vezmu půl prášku se Sumatriptany. Zkuste, fakt funguje.

Vložit nový komentář
Přidejte babskou radu

Babské rady ze stejné kategorie

Zobrazit všechny babské rady z kategorie Přírodní léčba »